Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Změna opatrovníka

12.9.2022 | Jan Pořízka

Matka manželky je trvale umístěna v alzheimer centru a před půl rokem byla jako opatrovník stanovena její sestra.Nevíme z jakého důvodu právě ona přestože před odchodem do domova důchodců jsme se o oba její rodiče starali převážně my.Nyní jsme zjistili že výplatu důchodu si nechává posílat na svoji poštovní adresu přestože celé roky ji byl důchod posílán na účet.Máme obavy aby nedocházelo k spronevěře a bylo z čeho platit poplatky za pobyt v domově.Jakým způsobem je možné změnit opatrovníka.

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: