Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


změna opatrovníka

21.4.2017 | Hana Chmelenska

Dobrý den,
syn je 5 let po mozk příhodě,jeho žena si našla jiného muže. Dělá synovi opatrovníka. Může syn požádat o změnu opatrovníka a kde, děkuji, nebo může podat návrh na rozvod i tak, děkuji.

Opatrovníce byla ustanovena soudně a u tohoto soudu může syn s lékařským vyjádřením podat návrh na změnu. Je otázkou v čem všem byl omezen. Podstatné je, jak vidí jeho zdravotní stav v současnosti jeho ošetřující neurolog, případně psychiatr. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: