Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Změna opatrovníka

1.6.2011 | Sandra Marejková

Dobry den chtela jsem se zeptat jak mame zmenit opatrovnika...Muj svagr je zbaven pravnich ukonu a jeho opatrovnikem je jeho matka,ale pred nedavnem se vratila po trech mesicich z nemocnice kde byla hospitalizovana kvuli zlomene noze kvuli jeji vaze neni schopna chodit o berlich a dojit si na toaletu udelat si jidlo proste delat bezne veci a se vsim ji pomaha jeji syn tedy muj svagr chce zmenit opatrovnika a nevime jak na to mohli by jste nam poradit ja mu zmenime opatrovnika a popr. jak se zarizuje pobyt v domu duchodcu dekuji Marejkova

Požádate soud po vysvětlení situace o změnu a stanovení nového opatrovníka.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: