Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Zdravotní problémy

21.7.2004 | Tomáš

Preji pekny den.
Jiz rok u me pretrvavaji jiste zdravotni potize:
pali me oci, ve kterych mam cervene zilky ktere se nemeni; boluesti v krku a kloubu.
Vsemozne krevni testy a vytery krku byly zatim negativni. Je mozne aby tento stav byl zapricinen psychïkou ? Nerad bych se obracel na psychologa a zatim zanedbal neco jineho.
Diky za odpoved.
Tomas

Vážený pane Tomáši,
vzhledem k tomu, že není jasný váš věk, ani místo, kde žijete a pracujete, obtížně se na váš dotaz odpovídá. Položte si spíše otázku, v čem vás neduhy poškozují. Výraznější soustředění na tělesnou schránku může být samo o sobě důvodem vyhledání psychologické péče.
Chtěla bych zdůraznit, že naše stránky jsou určeny problematice pečujících o staršího chronicky nemocného příbuzného.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: