Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Zdravotní pomůcky

11.6.2012 | Lída

Dobrý den,moje maminka je po amputaci nohy v bérci.Chi Vás poprosit o radu na které zdravotní pomůcky má maminka nárok.Bydlíme v patře, v koupelně máme jen vanu,prostě vůbec nevím co bude dál.Zatím je maminka ještě v ošetřovně.Děkuji moc za odpověď

Bylo by vhodné kontaktovat fyzioterapeuta, který se stará o maminku a s ním probrat otázku. Také je důležité v jakém stavu bude propuštěna domů, zde se neuvažuje o další rehabilitaci. Podívejte se na zdravotní pomůcky na našich stránkách i z hlediska platby. Zažádat o příspěvek na péči je samozřejmost.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: