Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zdravotní hygienické pomůcky

18.7.2013 | Vladimíra Boučková

Na jaké množství má nárok moje maminka/pleny/ na měsíc.Dostala jsem od pana doktora poukazku na 2 balení ,to je 28 kusů na 2 měsíce.Zdá se mi to málo.Maminka je po mozkové příhodě,není ležák,ale potřebuje tu to pomůcku.Děkuji Boučková

Je třeba domluvit s ošetřujícím lékařem a sdělit mu skutečný stav. Zřejmě je třeba stanovit vyšší stupeň inkontinence, než z jakého se vychází.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: