Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zdravotní asistent

7.9.2018 | Beranová

Dobrý den, kde bych mohla zajistit zdravotního asistenta na jeden den v týdnu? Mám tatínka po dvou mozkových příhodách se středně těžkou demecí a maminka už všechnu péči(spíše psychicky) nezvládá. Děkuji za odpověď.

Např. na inzerát, prohledat inzeráty zde, v místním tisku, probrat se sestrou u praktického lékaře, či lékaře kterého s tatínkem navštěvujete, kontaktovat zdravotně sociální odbor v místě. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: