Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zbavení svéprávnosti

28.11.2010 | Lenka

Dobrý den již dva roky se starám o paní ve věku 85let.posledních půl roku se u ní začíná projevovat silná stařecká demence.Není schopná udělat žádný úřední výkon všude chodím s ní ,ale když jí neuhlídám dělá naprosto nesmyslná rozhodnutí která se mi moc těžko napravují.Za tu dobu co jsme spolu se mezi mámi utvořil velmi blízký vztah,jsem v podstatě jedinný člověk který se o ni stará.Nemá žádné příbuzné.Mohu pořádat o radu jak se mám v této situaci zachovat,mohu s tím měco dělat,když nejsme v příbuzenském vztahu? Děkuji kokšalová

Podívejte se na odpověď na podobný dotaz ze 17.11. Stanovení opatrovníka nesouvisí s příbuzenským vztahem, navíc pokud příbuzní ani nejsou.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: