Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zbavení svépravnosti.

16.12.2010 | Iva

Přeji pěkný den,zemřel mi otec,zůstala po něm jeho manželka, /není to moje maminka/která namá nikoho,kdo by o ni pečoval,Zapomíná,nepamatuje si,kupuje věci,zadlužuje se,ztrácí klíče od bytu..Na socialním odboru chtějí aby šla k lékaři, ale ona nachce a ani jí nemůžeme donutit.Chtěli bycho, aby šla do domova důchodců.Kde má vše.Já sama jsem v inval.důchodu.Je pro nás cizí.Jezdíme tam jednou za 3 neděle.Prosím co dělat.Iva Děkuji

Sama navrhujete zbavení svéprávnosti. Takže dejte soudu podnět, s tím, že případě zbavení či omezení způsobilosti k právním úkonům doporučujete stanovení veřejného opatrovníka.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: