Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Založení vlastní firmy - Péče a služby pro potřebné

29.1.2012 | Irena

Dobrý den.Chtěla bych si založit vlastní firmu , která by se zabývala péčí a službami pro potřebné - seniory, zdravotně postižené,apod.Pro začátek bych pečovatelské služby chtěla poskytovat sama, bez uaměstnanců.
Mám ÚSO vzdělání, ne zdravotnického směru, ale 17 let jsem pracovala ve státní administrativě, mám silné sociální cítění, byla jsem pěstounkou dětí.Ráda bych se Vás zeptala, jak bych měla postupovat při vyřizování živnosti a hlavně,jak, případně kde a v jakém oboru si mám doplnit vzdělání,abych mohla tuto službu provozovat.Budu Vám velmi vděčna za Váš čas a odpověď.S pozdravem Irena.

Vaše kvalifikace je vhodná jen pro práci s dětmi, nikoliv se seniory, ale to vy dobře víte. Obraťte se například na Českou asociaci pečovatelské služby, Praha 6 http://www.caps-os.cz/kontakty.html
Získate vyčerpávající informace.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: