Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Zajištění soukromých rehabilitací v CNP

18.8.2016 | Blanka Kletečková

Dobrý den, v současné době mám maminku umístěnou v CNP, má naštíplou kost, nemůže se pohybovat. Měla by mít rehabilitace, ale zatím nic. Nechci, aby zůstala jen ležet. Prosím o sdělení, kde bych mohla sehnat soukromého rehebilitačního pracovníka, který by se jí věnoval. Děkuji.

Těžko vám mohu odpovědět, z vašeho dotazu pro mě není jasné, kde je vlastně vaše maminka hospitalizovaná, uvedenou zkratku neznám. Je potřeba situaci probrat nejdříve s ošetřujícím lékařem vaší maminky, jaká je jeho představa o další rehabilitaci. Neboť jakýkoliv rehabilitační pracovník musí být seznámen se zdravotním stavem svého klienta. Případně konzultovat - jak je patrné z podobných odpovědí na analogické dotazy - obvodního lékaře, ten by měl být informován o místních službách nejlépe. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: