Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


zajištěné stáří

12.10.2010 | Jakubská Naďa

kde najít odpovídajicí penzion,domov pro seniory,se zdravot.personálem a lékařem pro 78letou dlouhodobě nemocnou maminku?

Podíváte se na internet do vyhledavače, pozeptáte se na zdravotně sociálním odboru, kontaktujete domácí zdravotní péči a zjistíte jejich zkušenosti, případně pečovatelskou službu, navštívíte několik doporučených zařízení...A vyberete.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: