Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Zahlenění

18.6.2012 | Romana

Dobrý den, starám se už spousty let o ležící tetu, před 14 dny jí v nemocnici zavedli PEG a řekli mi, že už polykat nebude a že jí mám pouze vytírat ústa od slin.Bohužel to nestačí a teta je zahleněná, sem tam to vykašle,ale zase začne za den třeba "hrčet".Je nějaká rada jak jí odsát hleny?Děkuji a hezký den Romana

Zkuste se podivat a poradit se ohledně pomůcek včetně platby v prodejně zdravotních potřeb. Abyste měla představu, co trh nabízí a poté znovu problém konzultovat v nemocnici.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: