Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


žádost o radu

21.12.2011 | Božena

Dobrý den,otec 85let si stále vymýšlí , že mu prohledáváme věci, kontrolujem peněženku (v noci když spí).Je to stále čatější a už si nevíme rady. Lékař mi asi nevěří( volala jsem s žádostí o radu ). Navenek je milej a ke všem cizím hodnej, jen s celou rodinou se nebaví.Na vyšetření nikam nepůjde( on je o.k. to mi všeci potřebujem vyšetřit)
Děkuji za jakoukoli radu.

Je otázkou, jaký postoj zaujmete, jak vypadá vaše komunikace, jakým způsobem prokazujete "svou pravdu". Pokoušíte se odvést pozornost a mluvit o něčem jiném?


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: