Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


žádost o pečovatelský příspěvek

22.7.2014 | Barbora

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda mám nárok na nějaký příspěvek jelikož se starám o svého přítele který po úrazu utrpět tříštivé zlomeniny obou pat a musím se o něj starat Děkuji za brzkou odpověd

Je otázkou jak dlouho bude váš přítel objektivně závislý na péči další osoby, zda u něj bydlíte a zajišťujete nutnou celodenní péči. Bližší vám sdělí jeho ošetřující lékař, který vede jeho pracovní neschopnost.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: