Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


žadost o opatrovnictví

15.12.2014 | Rostislav

Dobrý den,mamainka je hospitalizovaná v psichyatrické léčebně,ptřebuji vyřídít opatrovnictví abych ji mohl zastupovat v právních záležitostech. Vůbec nikde nemůžu najít žadost o opatrovnictví.Můžete my pomoci?

Dohovořte se v psychiatrické nemocnici se sociálními pracovnice, které by vám mohly pomoci. Žádost se podává k soudu dle trvalého bydliště maminky. Tošnerová, psychiatrie.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: