Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Žádost i částečnou invaliditu

16.1.2011 | Jaromír Novotný

Dobrý den,
mám dotaz,jsem už od 5.května 2010 ve stavu nemocných se zdravotním problémmem se zády.Po dohodě s lékařkou mě doporučila abych si zažádal o částečnou inaliditu.Do dnešního zaměstnání mě nechce pustit,jen že by se to zhoršilo a po pohovorech s jinými zaměstnavateli abych našel nové zaměstnání,kde by mě nevadil můj problém po sdělení,že mám problémy se zády mi zavřeli dveře,že litují,ale to není otázka co jsem se chtěl zeptat.Bydlím na Praze 10 - Strašnice Černokostelecká 51 a rád bych věděl,kam pro tu žádost mám zajít,jestli do Vršovic nebo V Korytech.Chodím o holi a takovéto dlouhodobé běhání je pro mne bolestivé.
Děkuji za vaší brzkou odpověď.Novotný.

S dotazem se obraťte na zdravotně sociální odbor Prahy 10, adresu si najdete na internetu, můžete na odbor nejdřív zavolat, nejlepe v pondělí a ve středu, ve dny, kdy nejspíše příjímají stranky.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: