Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Výživné na zletilého syna

5.11.2010 | Rudolf

Dobrý den, mám jeden dotaz. Týká se výživného na mého zletilého syna, který již nestuduje a je veden na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání. Moje býválá manželka, která zapříčinila rozvod manželství a u níž je nyní můj syn mi sdělila, že mě dá i se synem k soudu, že jsem povinen na syna platit. Syn evidentně nemá ani zájem do zaměstnání popř. na brigádu vůbec nastoupit a součásná situace, kdy tzv. parazituje na mé bývalé manželce, mu vyhovuje. Na Úřadu práce je evidován od září 2010, školu ukončil v květnu 2010 a výživné jsem mu platil do konce srpna 2010. Je možné, abych musel i nadále výživné platit a nevznikl mi případně dluh na výživném? Děkuji za odpověď

Vaše otázka nesouvisí s náplní naší poradny - s problematikou stáří a péčí o ni.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: