Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Vyšetření

9.12.2017 | Marie Banašová

Dobrý den manžel pečuje o bratra má demenci,a je upoután na lůžku,má kožni onemocnění lékařka vyžaduje vyšetření ale onemocneni je to same 7.let stale dokola muzeme to nahrat a ukazat ji to bydlíme v patře a sneseni vyžaduje nejméně 3 chlapy prosím o radu jak postupovat aby jsme ho nemuseli tahat děkuji moc za odbornou pomoc Banašová.

Zkuste se o dalším postupu domluvit s jeho obvodni lekařkou. Často se situace resi během hospitalizace. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: