Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Vyřízení žádosti o příspěvek na peci

1.4.2022 | Ivana Pakostova

Dobrý den, mám prosbu, začátkem listopadu 2021 jsem podala žádost o příspěvek na péči o osobu blízkou. 20.1.byla u nás na návštěvě sociální pracovnice UP Pardubice. Po sepsání naší situace nám sdělila, že příspěvek bude brzy vyřízeny...pecuji o matku 93 let s demenci. Všechny podklady od ošetřujícich lékařů jsme přiložili. Nyní je 1.4.a zatím nemáme žádný výsledek. Nyní je dokumentace na Ossz a čekáme. Jak dlouho prosím probíhá vyřízení? Nyní je naše žádost již 5 měsíců, zda se mi to dlouhé. Děkuji za odpověď. S pozdravem Ivana Pakostova

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: