Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Vyplacení po úmrtí

18.6.2012 | františka

Dobrý den,matka byla v domově s péčí a v lednu2012 bylo zažádáno o navýšení příspěvku na bezmocnost.Pracovnicím z ÚP trvalo 5 měsíců,než se došly na mamku podívat a ta bohužel do 12dnů zesnula.Po celou dobu jsem doplácela ne malou částku domovu(musela jsem si půjčit)Bude toto navýšení vyplaceno zpětně,nebo jsem dlužník?Děkuji za odpověď

Vzhledem k tomu, že nevím jakou jste uzavřela s domovem smlouvu, těžko mohu věrohodně odpovědět.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: