Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


výměna kyčelního kloubu

14.10.10 | Weissová

Dobrý den můj strýc (56 ) má jít příští týden v úterý výměnu kyčelního kloubu. Je to naruživý cyklista a zítra má v plánu jet na kole známím ( cca 30 km jedna cesta ) a zpět myslíte že je to vhodné nebo mu to máme nějak vymluvit. Bojím se, že takovou dálku by nemusel zvládnout. Děkuji za odpověď Weissová

Váš strýc je dospělý, svéprávný člověk. Ví na jakou operaci půjde a proč. Své pochybnosti sice můžete s ním probrat, ale to je tak všechno.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: