Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


vv vhodné lázně blízko bydliště

18.7.2014 | petr

Dobrý den,mám dotaz zda jsou vhodné lázně v jesníku prieznitcz pro mého příbuzného,který ted leží v jesenické nemocnici a bude potřebovat rehabilitaci cvičení atd...pokud jsou jiné lázně tak prosím které? díky peta

Případné doporučení k lázeňské léčbě dává ošetřující dle stavu nemocného a diagnózy, což ve vašem dotaze není. Rehabilitace by měla být zaměřena na konkrétní zdravotní problém u nemocného. Což může být kardiologický, ale i ortopedický. Lázně jsou míněny k doléčení (doladění) tělesného i duševního stavu. Takže situaci je třeba probrat s ošetřujícím lékařem, co je pro vašeho příbuzného vhodné.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: