Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Vozíčkář, alkoholik

15.4.2016 | Dana

Prosím hledám kontakty na umístění pána. Je to bezdomovec 2 roky po mrtvici ochrnutý na levou stranu, je na vozíčku, věk 55 let a je alkoholik. Momentálně je na LDN odkud jej potřebujeme někam umístit. Bohužel s kombinací nízkého věku, tohoto postižení, vozíčku a alkoholu nemohu nic najít. Děkuji za odpověď.

Zkuste kontaktovat a poradit s pracovníky:
http://www.kataloglekaru.cz/cz/katalog/x/dle-zarizeni/ustavy-socialnich-sluzeb/karlovarsky/karlovy-vary/ing-pavel-novak-domov-pro-osoby-se-zdravotnim-postizenim-v-marianske.html
http://firma.maxportal.cz/detail/ustav-socialni-pece-pro-dospele-vez


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: