Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Varování

18.4.2016 | Ladislava L.

Dobrý den, je na vás, jestli toto zveřejníte. Měli jsme pečovatelku, naprosto skvělou, spokojenost na obou stranách, po čtyřech dnech ve 23 h nám poslala sms, že mizí. 90letého otce nechala doma samotného, ukradla 5000, všechny potraviny, nádobí, rádio..hlásili jsme to PČR, už je to došetřeno, paní se přiznala. Myslíte, že by toto varování mělo být zveřejněno? Třeba i s iniciály? Vypadá to, že to neudělala poprvé. Další postup, případnou odpověď nechám na vás, Ladislava L.

Reference o potenciální pečovatelce jsou vhodné, pokud jsou pravdivé. I v této profesi se objeví "hyeny". TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: