Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Utok byvaleho manzela

12.1.2017 | Lucie sejkorova

Dobry den moje maminka je jiz pul roku hospitalizovana po mozkove mrtvici a mozek ji nefunguje ani natolik aby mohla komunikovat ja mam sverenou do pece jeji nezletilou dceru navic mam i sve dite chodim do prace a nebydljm v praze kde je umistena. Jeji byvaly manzel se kterym neni 17 let za ni chodi do spitalu a ted vymyslel ze si mamu necha napsat do sve pece. Problem je v tom ze maminka je majitelka domu v kterem zijeme a my se bojime ze se ji bude snazit pripravit o vse a my skoncime na ulici

Zkuste se se všemi podklady, které máte k dispozici, spojit s právníkem.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: