Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


ustav

21.2.2012 | Marketa

Dobrý den chtěla bych se zeptat v jakém ustavu poskytují ubytování a péči pro pána po mrtvici který potřebuje 24hodinovou péči LDN to poskytuje jen na 3měsíce Děkuji

Jde otázkou, kdy došlo k mozkové příhodě a jak proběhla rehabilitace. Pokud byly všechny možnosti vyčerpány a postižený potřebuje 24 hodinovou péči - ovšem jakou, bude muset posoudit zdravotně sociální odbor, dle potřeb postiženého. V kraji může být domov pro seniory, který má oddělení starající se o ležící klienty, může domov pro lidi se zdravotním postižením, který má rovněž podobné oddělení.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: