Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ustav

24.5.2012 | Volfova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat kam bych mohla umístit pána který potřebuje 24hodinovou péči dlouhodobě nemocný po mozkové příhodě nemohu se o něj starat..

Je otázkou, jak dlouho je po mozkové příhodě a jaký je jeho celkový stav. Jestliže by byla naděje na zlepšení po nedávném postižení, tak je vhodné zařízení s rehabilitací, ať už rehabilitační ústav nebo LDN. Tedy zdravotnické zařízení. Jestliže tomu tak není a jedná se o dlouhodobý, neměnný stav ležícího postiženého, závislého na péči další osoby, tak zařízení sociální. Např. i některé domovy pro seniory nebo domovy pro zdravotně postižené osoby disponují stanicí pro ležící. Je potřeba se podívat v místě.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: