Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ustanovení opatrovníkem

5.5.2011 | Veselková Ludmila

Dobrý den. Mám maminku nemocnou se IV.strupněm Alzheimera.Potřebuji jednat s finančním úřadem ohledně daní, dát přihlášku do domova důchodců a jednat s katastrálnbím úřadem. Toto je všechno nutné vyřídit rychle.Všude chtějéí ověřenou plnou moc, coč není možné, maminka už neví o světě. Jakým, způsobem mám postupovat, stačí být pouze ustanoven opatrovníkem, nebo se musí omezit, nebo zbavit soudně způsobilosti k právním úkonům. To trvá asi rok a to je pro nás dlouho. Děkuji Veselková

Podívejte se na odpověď Martině z 18.4.2011


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: