Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Urgentní dotaz

19.12.2012 | Petr

Dobrý den je mi 30 let a pred nejakou dobou jsem se seznámil s problémem prostata jezdím s kamionem takže trpím problémem studených nohou když jsem dostal od urologa antibiotika a čípky tak mi doporučil jako prevenci (i kdyz prý ucítím náznak bolesti) tak si mam vzít na noc PLENKOVÉ kalhotky. muzete mi poradit jak na to

Váš dotaz nepatří do naší poradny, nepatříte ani mezi seniory, ani mezi pečující, pro něž je poradna určena. Váš akutní dotaz je obecně zdravotnický, patřící do péče urologa a s ním je potřeba vše konzultovat.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: