Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Umístění maminky

1.11.2020 | Věra Zedníčková

Maminka má 72 let, bydlí v Havířově , maminka když zkolabovala ,byla odvezena na geriatrie,po 5dnech na LDN,zde mohla být pouze 3měsíce, nyní je na respiktni péči,zase tři měsíce o Domov důchodců máme zažádáno,ale není místo.Maminka má demencí,je ležák na plinkach, že si sama nesedne, potřebuje zvláštní režim 24hodin.Já bohužel chodím do práce,o maminku se starat nemohu , už jsem zoufalá, pořád řešit kde maminku opět umístit a pro její zdravotní stav stále přesouvání ,taky nesvědčí.Možná mi poradíte,jak z této zoufalé situace ven a na koho se obrátit.Moc děkuji Zedníčková

Stránky pečující už koncem ledna 2019 skončily.
Zkuste konzultovat sociální pracovnici na vašem ÚP, jak by se dala situace řešit. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: