Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


ukončení stránek

19.8.2020 | luboš

Vážená paní doktorko, dovolím si opakovaně položit otázku, proč, když jsou stránky již dávno byly ukončeny, nejsou tyto staženy a stále umožňují vkládání dotazů i příběhů. Se stále stejnou odpovědí. Jsem pravidelným čtenářem, přispěvatelem a nadšeným "uživatelem" těchto stránek a velice si jejich účelu vážím! Takováto forma komunikace s pečujícími je nesmírně důležitá! Opakovaně vyslovuji lítost nad tím, že tyto stránky (bez uvedení důvodu) skončily a prosil bych o jejich stažení případně odkaz či odkazy na obdobné. Klientů, kteří se s velkou důvěrou obracejí na tyto stránky, je mi upřímně velmi líto. Jejich situaci a potřebě věc konzultovat nebo jen případně v takovéto obtížné životní situaci nebýt sami, moc dobře rozumím! Děkuji Vám paní doktorko za vše co pro věc děláte a přeji Vám všechno dobré. Luboš


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: