Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


úhrada za domov

24.2.2014 | Martina Pondělíčková

Dobrý den,
moje maminka je postižena Alzhaimerovou chorobou. Je ve stadiu, že již potřebuje tvalý dohled. Ne všechna zařízení ji s touto nemocí poskytnou služby. Našla jsem v Holicích soukromé zařízení, ale péče je zde nad rámec našich finančních možností. Je nějaká možnost příspěvku na domov?

Maminka pobírá starobní důchod, pak příspěvek na péči - je otázka kolik. Je skutečně doplatek na zařízení nad rámec vašich možností?
/TT/


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: