Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


týrání pečujícího

5.10.2018 | Lokvencová

Dobrý den, v mém sousedství je důchodový pár. Manželka již 20let pečuje o svého manžela, který je na půl těla ochrnutý a velice ošklivě se k ní chová. Fyzicky i psychicky ji napadává a odmítá jakoukoli hospitalizaci. Jeho manželka již nezvládá péči a nedokáže se bránit. Prosím poraďte co se dá v tomto případě dělat.

Informujte praktického lékaře a domluvte se nejdříve s ním. Tošnerová


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: