Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Tromboza žil

11.10.10 | Kateřina

Dobrý den,
mám babičku,která již více než 4roky užívá varfarin,protože se jí objevila tromboza žil.Zajímá mě jesli je i jiná možnost léčby,když žíla je stále ucpaná a lék nezabírá.
Děkuji předem.

Byla by vhodná konzultace s druhým specialistou - cévním odborníkem, jeho zamyšlení nad kontrétním vývojem trombózy a nad zdravotní dokumentací babičky.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: