Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Těžká mozková mrtvice

8.12.2012 | Ladislav

Dobrý den
Mám velikánskou prosbu.Můj otec nar.1944 3.4 70kg prodělal Těžkou mozkovou mrtvici.
Dne 24.11.2012 byl přijat do nemocnice v Litoměřicích.Jeho stav je vážný Otec měl otok mozku,který zasáhl polovinu mozku.Otok začal ustupovat až po týdnu dnes je to čtrnáct dní a žádné změny k lepšímu.Otec je nehybný nereaguje stále má zavřené oči reaguje jen na bolesti štípání šimrání.Ve středu 5.12.2012 Tatínka přemístily z JIP na Neurologické oddělení.Důvod neznám protože žádné zlepšení.Mám prosbu,dotaz zdaly i takto těžký stav lze léčit jinak než že Taťka jen leží.Rehabilitace prý není možná když taťka nekomunikuje.A zda ly je možný třeba převoz na nějaké z vašich specializovaných Iktovích center.Strašně rád bych Otci pomohl cítím takovou bezmoc a strach o otce.
Děkuji mnohokrát za brzkou odpověď.
Ladislav Novák
náměstí 28.října 2698
Roudnice nad Labem
Tel:724766517
email:misisu@seznam.cz

Bylo by vhodné pokusit se o konzultaci s lékařem iktového centra Ústeckého kraje a probrat s ním vážný stav vašeho otce, za jakých okolností je rehabilitace ještě možná a reálná. Jedná se o Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem, www.mnul.cz


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: