Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Terénní pečovatelská služba

20.6.2019 | Tereza Kmochová

Dobrý den, radi bychom založili terénní pečovatelskou službu. V současné době je v našem okolí pečovatelských služeb nedostatek. Rádi bychom věděli, co je vše potřeba. Jsou nějaké nároky na vzdělání poskytovatele nebo zřizovatele? Lze to udělat i pouze jako volnou činost a pouze lidem vypomáhat v domácnosti? Nebo je to činnost vázaná a tím pádem jsou kritéria jaká? Moc děkujeme za pomoc.

Aktualizace stránek "pečující" již koncem ledna 2018 skončila!!! Dotazy tudíž nebudou zodpovězeny, je zbytečné jejich vkládání.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: