Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Tata nechce byt z manželkou.

2.9.2017 | Zdeněk

Dobry den chtelbych se zeptat co mam udelat abych dostal do peče sveho otce 75 let .Jestli musim na socialku nevym si rady dekuji Zdeněk bibr 29 let. Dekuji za odpoved.

Vzhledem k tomu, že dotaz je velmi lakonický, těžko se věrohodně mohu vyjádřit. Obraťte se, jak sám navrhujete - na sociálku. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: