Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Svéprávnost

9.2.2011 | František

Matka trpí stařeckou demencí,sama se nejí,již s námi nekomunikuje, nechápe když k ní někdo hovoří,je inkontinentní,nechodí,není schopna psát,tudíž se ani podepsat.

Prosím Vás o sdělení,jakým způsobem a kde mám žádat o omezení k právním úkonům (zbavení svéprávnosti),tak abych ji mohl v těchto věcech zastupovat.

Podívejte se na odpověď z 8.2., otázka je podobná, ne-li identická.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: