Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Sundávání pleny v noci u ležící babičky

10.12.2011 | Renata Kotková

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem,protože si už nevím rady.Druhý týden doma pečujeme o ležící 84 letou babičku.Přes den péči s manželem vzájemně zvládáme.Každý večer si ale babička sundává plenu.Navlečeme ji novou,jdeme se na ni za chvíli podívat a má ji zase až u kotníků.Nevíme jak máme tenhle problém vyřešit,babička nás nechápe.Rádi bychom věděli,co by bylo v této situaci nejlepší.Předem Vám děkuji za jakoukoli radu.Kotková

Zkuste se konzultovat domácí zdravotní péči k posouzení nejvhodnějšího typu plenek i způsobu jejich aplikace.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: