Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Stížnost na nevhodné chování

1.6.2011 | Marek Novák

Dobrý den, chtel bych se optat jak mam podat nejákou stížnost na nemocnici za nevhodné chování doktora a sestry. Muj děda je velice nemocný, nemohoucí. Nikdo mu nechce poradit, jen nás pořád posílají od jednejch dveří k dalším. Po příjezdu do nemocnice na nás začal doktor a sestra hrozně řvát, proste se nevhodně chovat. Chtel bych podat nejákou stížnost na nemocnici vedení nemocnice toto chování s doktorem a sestrou řešili. Neni to možné takové chování. naše zdravotnictví je poněkud drastické. Předem děkuji za odpověď. N

Stížnost můžete poslat na ředitelství nemocnice, na zdravotně sociální odbor, lékařskou komoru, ministerstvo zdravotnictví. Jen mám obavy o výsledek. Napište případně do "příběhu", co se vlastně přihodilo a výsledky případné stížnosti.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: