Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


starost o matku

12.7.2021 | Eva Jašurková

Hezký den
Moje matka ročník1944 začíná vyžadovat moji přítomnost jak v potřebě vaření , uklidu a další pomoci v péči o její osobu. Odmítá cizí osoby ve své domácnosti.
Já r.1967 chodím do práce. Co by se stalo,s mýma financema a v oblasti mého důchodu , kdybych zůstala doma ? na co mám nárok a jak o to žádat a koho ?
a počítá se to do důchodu - časově ?
děkuji Jašurková

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! Dotazy tudíž nebudou zodpovězeny, je zbytečné jejich vkládání. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: