Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


stárí 93 let

21.10.2014 | MARKÉTA HREBIK

Dobrý den,moje babicka lezí v ldn ve Vysocanech,neplatí zádné reg.poplatky a ani uz neví,ze má nejaký dúchod,který chodil k mojí mamince,ta ale v lednu zemrela.Její manzel si nechává babicciny 2 slusné dúchody pro svojí potrebu,nevyuzívá peníze v její prospech,odmítá jakýkoliv kontakt s rodinou a tvrdí,ze má plnou moc.Nevíme kam se obrátit,jak celou vec overit.Babicka je hlásena V Praze9,Letnanech.Dekuji M.hREBIK

Není mi jasné, co vlastně chce ověřit, že manžel vaší zemřelé maminky pobírá neoprávněně babiččin důchod? Nejdřív si situaci ověřte v LDN Vysočany u sociální pracovnice, jak je vyřešeno zasílání babiččina starobního důchodu, na základě čeho. Nepíšete, jak dlouho je babička hospitalizovaná v LDN, zvažujete snad převzetí do domácí péče?


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: