Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


stařecká demence

23.10.2012 | luboš

Jak postupovat,když je naše maminka v nemocničním zařízení a již není schopná normálního uvažování.Podle lékařského testu trpí silnou demencí.Potřebujeme získat podpisové právo za účelem veškerého zastupování.Děkuji za radu.

K jejímu stavu se zřejmě vyjádřil ošetřující lékař, za daných okolností zřejmě maminka není schopna dát kvalifikovaný souhlas k čemukoliv. Pravděpodobně by bylo vhodné zahájit řízení ohledně omezení způsobilosti k právním úkonům. Jedná se dlouhodobý stav s progresí. K tématu můžete v našem vyhledávači najít desítky odkazů.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: