Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Starání o otce

16.4.2020 | Ivana

Dobrý den,prosím jak řešit situaci tatínek 73 let odmítá jít k lékaři,sám se o sebe nepostará,chodím mu nakupovat o víkendu mu vařím obědy(přes týden mu vozí jidlo).Nepamatuje si,sám si nic nevyřídí vyřizuji a platím mu složenky já....co byste mi doporučila jak tuto situaci vyřešit.Děkuji za odpověd.

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: