Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


stálý křik nemocné osoby

30.9.2016 | Marta

Vpanel. domě pod námi bydlí nemocná osoba, která již 2 a půl roku neustále křičí ve dne v noci cca po 2 hodinách. Nechodí a opatruje ji manžel, který jí převazuje nohy. Zřejmě to neumí a ona střašně na něj řve. Jsem z tohoto prostředí již nemocná, neustálý stres, nevyspání. Již dvakrát jsem se z toho zhroutila a několikrát zranila. Obrátila jsem se na Soc.odbor OV,věs prošetřovali, ale sdělili, že je to medicínská věs, že s tím nemohou nic dělat. Poraďte prosím co s tím. Soudit se nechci, nervově bych to neunesla. Díky.

Domluvte se nejdříve s manželem oné paní a pak kontaktuje obvodního lékaře. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: