Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


sociální příspěvek

8.4.2014 | Dolanová HANA

Zajímalo by mě co by měl domov důchodců hradit klientovi ze sociálního příspěvku a jestli rodina a klient má nárok chtít po domově důchodců výpis,co mu za tuto částku měsíčně či ročně poskytli,mimo služby,které si platí ze svého důchodu. Jestli klient může požadivat třeba proplacení léků za tento příspěvek a jiné např masáže.

Máte zřejmě na mysli příspěvek na péči, bez něhož klient obtížně může být do zařízení přijat. V ústavní péči není myšlen na konkrétní služby, ale o možnosti je poskytovat


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: