Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


skupina "laických" domácích pečovatelů

25.3.2014 | Ludmila

Dorý den! Mám čerstvě v domácí péči babičku trpící stařeckou demencí a těšilo by mě setkat se s lidmi v podobné situaci v blízkém okolí (Brno), vzájemně se podpořit, motivovat, sdílet zkušenosti a osvědčené postupy. Kde takové lidi najít? Předem děkuji za odpověď.

Nebylo by špatně podívat na rubriku: Kde hledat pomoc a dál na svépomocné skupiny, konzultovat "Česká alzheimerovská společnost" a s nimi probrat sídlo brněnské. Nápaditosti se meze nekladou, objevíte sama i jiné možnosti.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: