Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Sdělení vážné diagnózy dcery

6.9.2016 | Martina Vávrová

Doplnění k předchozímu dotazu - mám vlastní rodinu, 1 dítě (17 let), po chemoterapii se o mě stará manžel. Rodiče jsem od začátku léčby (cca 2 měsíce) nenavštívila pod různými výmluvami. Teď se blíží termín pravidelného rodinného setkání (synovy narozeniny) a už nevím, jak to řešit. Pokud mě rodiče uvidí, vše poznají (paruka, úbytek váhy).

Tím jste si sama odpověděla. Sdělíte. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: