Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


schizofrnie u matky meho ditete

17.11.2013 | Jan Lukeš

Dobry den chtell jsem se zeptat jen jestli by mohla vychovavat sama dite kdyz ma tak zavaznou poruchu bojim se o malou a nevim co v takovem pripade delat dekuji za odpoved

Ke kvalifikované odpovědi mám velmi málo informací. Záleží na průběhu a formě duševní poruchy. Dále na možnostech pomoci jednak z vaší strany, tak ze strany příbuzných matky a vašich. Zvažte, jak chcete využít své otcovské role, jaké jsou vztahy mezi vámi. Tudíž na výchovu by nebyla sama. Vypomáhat by mohlo dle situace i širší příbuzenstvo. Máte-li nejasnosti a obavu, že matka nezvládne situaci a není k dispozici nikdo blízký, kontaktujte odbor péče o dítě obecního úřadu.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: